Rýchla ponuka

PROFIL SPOLOČNOSTI

Zistite o nás niečo viac

KONTAKT

Neváhajte nás kontaktovať 24 hodín denne

KATALÓG

Prezrite si našu ponuku

PRIHLÁSENIE

Zaregistrujte sa!
Spoločnosť Seal Sk s.r.o. - gumárenská výroba, ktorá vyrába výrobky z gumy: hrideľové tesnenia (gufero), o-krúžky, manžety, prachovky, silentbloky, gumené dorazy, tesnenia a rôzne atypické tvary. Na výrobu sa používa: technická guma a štandartné gumárenské zmesí: NBR, NR, CR, EPDM, MVQ, ACM .... aj v malých sériách.

Návrh gumárenských zmesí

Podľa požadovaných mechanických a dynamických vlastností (pevnosť, ťažnosť, tvrdosť, odolnosť voči olejom, alebo brzdovej kvapaline, atd.) Vám naši gumárenskí chemici spolu s technológmi navrhnú gumárenské zmesi, z ktorých sa budú vyrábať objednané výrobky. Gumárenské zmesi používané v našej spoločnosti: NBR, SBR, ACM, CR, NR, EPDM a MVQ. Zmesi Vám zabezpečíme u naších certifikovaných dodavateľov podľa požadovaných vlastností.

Vlastná výroba foriem a nástrojov

Podľa predloženej technickej dokumentácie (výkres, skica, alebo model) navrhnú naši konštruktéri spolu s technológmi vulkanizačnú formu na požadovaný výrobok a pripravia výkresovú dokumentáciu pre výrobu formy. Výroba formy sa realizuje podľa výkresovej dokumentácie v našej nástrojárskej dielni. Materiály potrebné na výrobu formy sú rôzne nástrojárske ocele podľa tvaru, náročnosti na oter, tlak a v závislosti na sériu požadovaného množstva výrobkov.

Výroba výrobkov

Výroba výrobkov sa vykonáva v dvojetážových vulkanizačných lisoch pri požadovanej teplote a tlaku udanými technológmi. Používané lisy sú plnoautomatické ovládané mikroprocesorom, riadené hydraulicky a vyhrievané elektrickými špirálami.

Náhľad do katalógu

1
DSCN5677 E8gcj27y
DSCN5698 Fagckgva
DSCN5701 5kr4uqg3
DSCN5704 Lg4jq40g
DSCN5709 U5ws0wm5
Priechodka
Manžeta
Prachovka_zadný_brzdový_valec_Tatra_Liaz_Karosa
Tesnenie_spoj
Vyrobok
Silentblok

Naše certifikáty

*po kliknutí sa zobrazí v skutočnej veľkosti